Apie mus

Vieni didžiausių Lietuvoje

UAB „Grafija“

Spaustuvė GRAFIJA – viena komercinės spaudos gamybos lyderių Lietuvoje, galinti pasiūlyti ne tik itin patrauklią kainą ir aukštą kokybę, tačiau ir vieną plačiausių gaminių spektrų.

Spaustuvė GRAFIJA įkurta 1996 m. Nuo pat veiklos pradžios ne tik nuolat investavome į spaustuvės techninę bazę, bet ir skyrėme daug dėmesio darbuotojų mokymams Lietuvoje bei užsienyje, kokybės bei aplinkosaugos sistemų diegimui, taip pat individualios gamybos procesų valdymo programinės įrangos kūrimui.

dec_5

Apyvarta
>20 mln.
Eur

Spaustuvės metinė apyvarta viršija 20 mln. Eur

Kokybės
Sistemos

„Grafijos“ dukterinė įmonė „Vilniaus pakuotė“ yra sertifikuota pagal ISO, GMP ir FSC vadybos sistemų standartus. Tuo pačiu šie standartai įdiegti ir jais vadovaujamasi visoje „Grafijos“ spaustuvėje.

Investicijos
4,5 mln. Eur
kasmet

Spaustuvėje nuolat atnaujinama spausdinimo, klijavimo bei pakavimo įranga.

Darbuotojai, didžiausias mūsų turtas. Nuolat investuojame į jų kvalifikaciją, organizuojame mokymus, seminarus, konferencijas, dalyvaujame didžiausiose pasaulyje komercinės spaudos parodose, kur pristatomos naujos technologijos ir medžiagos. Šiandien mūsų spaustuvėje dirba daugiau kaip 150 darbuotojų. Galime užtikrinti, kad kiekviename spaustuvės gamybos procese Jums dirba tikri savo srities profesionalai.

Mūsų klientai

Geriausias mūsų darbo, kokybės ir kainų įvertinimas – tai mūsų klientai, kurie patiki mums savo užsakymus. Tik sugebėdami pasiūlyti konkurencingas kainas, operatyvų užsakymų atlikimą, aukštą kokybę bei platų paslaugų spektrą, išlaikome konstruktyvius ir ilgalaikius santykius su klientais. Didžiuojamės, kad mumis pasitiki žinomos Lietuvos ir užsienio įmonės bei valstybinės institucijos.

Reikia unikalaus sprendimo?